Po Kollárovi už i Šimkovičová! Jen před pár dny šokoval multiotecko Boris Kollár (52) tvrzením, že někteří homosexuálové jsou úchyláci a patří do ústavu. Zdá se však, že tato menšina leží v žaludku i exmoderátorke a političce Martine Šimkovičové (45)….

 

Ta je dokonce zásadně proti dnešnímu bratislavskému duhového pochodu. A tentokrát se na adresu homosexuálů a lesbiček rozohnila i Šimkovičová. Ta však zatracuje i Duhový pochod. “Co dosáhnete maškarním plesem, který předvádíte, kde pohoršil slušných lidí a děti nemravností? Některé úkazy, jejichž bydlíme na vašich pochodech svědky, skutečně na ulici nepatří. Ve veřejném prostoru, na očích dětí a mladistvých, nemá vulgárnost a oplzlost místo, “napsala na sociální síti politička. Ke svému příspěvku přidala i fotografii, která ale neodráží pochod bratislavskými ulicemi. “V latexu a náhubku žádný respekt nezískáte. Určitě ne u konzervativního občana, který vaši agendu nepřijímá. Ani u mě. Nechutnosti předváděnými na veřejnosti pouze vyvoláváte pohoršení a negativní emoce. ”

75hM9o5ORtuPgtSSOjCJAw

Na závěr ale přece jen menšinu “pochválila”. “Nikdy jsem výhrady vůči homosexuálům neměla, konec konců v televizi jejich pracovalo požehnaně. Mnozí z nich jsou velmi šikovní a zaslouží si úspěch a uznání. Mně kolega homosexuál varoval v práci malé dítě. Opakuji, vůči slušným lidem nemám žádné výhrady a sexuální orientace mě v podstatě nezajímá, protože na základě ní lidi nesoudím, “dodala blondýna.