Pořádně tvrdé vyjádření! Multiotecko a politik Boris Kollár (52) je v očích Slováků velkým liberálem. Svědčí o tom i jeho nestandardní způsob rodinného života. Kollár má totiž deset dětí s devíti ženami…

 

Navzdory jeho volnomyšlenkářském postoji mu však v žaludku leží komunita homosexuálů, kterým to bez servítky vysvětlil na sociální síti. Někteří z nich totiž podle jeho slov patří do ústavu! Co Kollára tak naštvalo a proč použil takové tvrdé vyjádření ?!

Kollár se na sociální síti pořádně rozohnil a pod kontroverzní fotku dva muže v maskách a obojkem napsal tvrdou kritiku. Fotka přitom nebyla vůbec z minulýho pražského pochodu homosexuálů jak se politik tvářil, ale z minulosti ze zahraničí. “Je to zvrácené. Nesouhlasím s tím, a nemíním to v ulicích respektovat, ani nic podobného. Duhový pochod! Tolerance k tomuto? Nikdy! Oni patří do ústavu, a ne na ulici! Vždy to byly úchyláci a neměli tu diagnózu nikdy vyloučit. Nyní se máme na ně dívat jako na zdravých jedinců kvůli toleranci? Nikdy nebudu k tomuto tolerantní, “prohlásil politik. Tato slova pořádně překvapily jeho fanoušky, ale i některých lidí ze slovenského showbyznysu, z nichž mnozí jsou Kollárovi kamarádi.

Screenshot_5

Multiotecko se však brání. “Nejsem proti duhovému pochodu. Jsem proti takovým projevům úchylností. Mně nevadí, když je někdo gay nebo lesba. Mám kopec kamarádů homosexuálů a vůbec nepřemýšlím nad tím, že bych se s nimi měl jinak bavit, neboť jsou homosexuálové, “vysvětlil Novému Času politik s tím, že má výhrady vůči věcem, které by měly zůstat za dveřmi ložnice. “Mně vadí hysterická okázalost a ukazování těchto zvráceností na ulici. Jedni se hrají na psy, druzí potřebují mít zaříznuté gate v zadku, jiní obojky na krku, “zlobí se Boris.