Přátelství je někdy vrtkavé a je opravdu náročné najít spřízněnou duši, která vás nezklame. Přesvědčila se o tom i zpěvačka Dominika Mirgová, která kdysi tvořila nerozlučnou dvojku s oblíbenou vizážistkou Lucií Sládečkovou..

 

Dominika Mirgová v rozhovoru pro portál pluska.sk prozradila něco víc o neshodách s vizážistkou Lucid. Kdysi byly dívky nejlepšími přítelkyněmi, dokonce měli k sobě blízko jako dvě sestry a Lucka byla jednou z mála, komu zpěvačka důvěřovala.

Z ničeho nic však přestali na sociálních sítích přibývat společné fotky. Důvodem jsou, jak jinak, drby. “Stalo se, že Lucid uvěřila někomu (dosud ani nevím komu) v jistých věcech, a proto jsem jí řekla, že se známe velmi dlouho, aby uvěřila řečem cizích lidí. Vím, že mám vůči ní čistý štít, protože jsem ji brala jako bohyni, byla pro mě super kamarádka a také nejlepší vizážistka. Prostě byla pro mě v týmu nejvíce a dokonce více než manažer. To byl asi problém, že jsem si ji k sobě připustila více, než jsem měla. Tehdy jsem řekla, že mi je líto, když uvěřila nějakým pomluvy, “prozradila Domča.

Dominika své bývalé přítelkyni však nepřeje nic špatného, právě naopak. Od problémů se konečně odosobnila a vidí, že Lucia si jde svou vlastní cestou.