Kdo je nejlepší žena a manželka ve vesmíru? Odpověď je jasná, ale přece. Podívejme se, co nám řeknou hvězdy.

Ženy podle znamení zvěrokruhu

12. místo: Štír

Sakramentsky krásná, šíleně atraktivní a velmi inteligentní žena. Štír je nejhorší ženou na světě. Vždyť muž, který se ožení s touto ženou, ve skutečnosti se prodává do otroctví. Není pochyb, sloužit tak vzácné mladé dámě čestně a s potěšením, ale pokud si budete zvykat na její složitý charakter, budete mít pleš, erektilní dysfunkci a starobní důchod.

dokonalá žena znamenia zverokruhu

11. místo: Ryby

Oženit se s Rybou- to je jako mít kotě. Ryby jsou nadpozemské a atraktivní bytosti. Pokud bude mít žena dobrou náladu, budete moci ji pevně stisknout. Ale podle nějaké záhadné příčiny, zástupci silnějšího pohlaví padají do fanatické závislosti na tomto znamení zvěrokruhu. I když se nějakému odvážlivci podaří vysvobodit se ze spár Ryby, jeho život ztratí smysl a bude prázdný.

najlepšie ženou v znamení zverokruhu

10. místo: Lev

Nejodvážnější jdou do boje s Lvy. Lvice je jako drahá vitrína, má ty nejkrásnější ozdoby, ty nejúžasnější automobily, prostě má všeho hodně. Vše záleží na chuti tohoto dravce. Teoreticky, rozvod s Lvem je možný, ale po rozvodu se tyto ženy stanou nudnými a bledými kopiemi.

žena znamenia zverokruhu

9. místo: Střelec

Žena satana. Vše, co ona potřebuje, je vaše nesmrtelná duše. Jako žena řekne, tak i bude a ve všem. Pokud se odvážíte vzepřít – budete se škvařit v horkém pekle.

8. místo: Blíženci

Nejnebezpečnější druh ženy. Ona ví, jaký je její manžel ve skutečnosti. A nic neschováte

, ani se o to nepokoušejte. Její jestřábímu pohledu nic neunikne.

7. místo: Beran

Velmi zajímavý druh ženy. Ona je to nejlepší, co mohlo muže potkat a je o tom přesvědčena na 100%. Bojovat bude do posledních sil, ale muže převychová.

Veľmi dobrú ženou znamenia zverokruhu

6. místo: Váhy

Zručná kuchařka, krasavice, výborná milenka – ano, to je žena Váha. Sen, že? Ale pouze tehdy, když je její Veličenstvo v dobré náladě a plné něžnosti. Všechen ostatní volný čas věnují skandálem, záchvatům vzteku a nekonečnému požírání nervů.

5. místo: Panna

Žena Panna je dokonalý společník, výborný přítel a kolega. Je přesvědčena o tom, že její partner má hledět jen jedním směrem, a to tím, kterým ona sama určí. Také bude vůdcem smečky. Formální budete vůdcem vy, ale Panna převezme všechny vaše úkoly. Pokud na odpověď, zda si vás vezme za muže, uslyšíte “rozmyslím si” – utečte, bratře.

Ideálna žena cez zverokruhu

4. místo: Býk

S takovou mladou ženou se můžete oženit jen tehdy, pokud jste velmi zábavný a nepříliš bohatý hlupák. Ona neustoupí, pokud z vás nevyroste úspěšný muž, ačkoli radost se z vás někde vypaří. Ale pokud si myslíte, že na takovou ženu máte, tak jděte do toho.

3.místo: Kozoroh

Ideální muž musí být manželem ideální ženy. Při výběru partnera Kozorozi se orientují podle zisku a prospěchu, ale ne podle lásky. A pokud si vás už tato žena vybrala, tak budete šťastný do konce života. Pravda, pokud to nepokazíte …

žena znamenia zverokruhu

2. místo: Vodnář

Čestné druhé místo patří Vodnářem. Věčně mladá chichotačka, vzdušná a něžná – taková je mladá žena – sen pro každého muže. Nicméně budete muset vynaložit množství úsilí, a nebude to snadné, pokud ji přesvědčíte na manželství. Určitě to nebude snadný úkol.

1. místo: Rak

Rodina je pro Raka všem. Na tuto mladou ženu by bylo hříchem stěžovat se. Je i chytrá, i krásná, i se umí dokonale postarat o domácnost i zbožňuje manželových příbuzných. Však je to sen! Vždyť rodina je to nejdůležitější. Takže se neodvážte zanedbávat rodinné povinnosti, jinak vás čeká spravedlivý trest. A nelitujte, že jste se neoženili s Pannou. To věru nemusíte …