Jana Hospodárová patří již 20 let k neodmyslitelné součásti moderátorské základny TV Markíza. Již od počátků své kariéry patřila k těm ženám, které si dávali pozor na své soukromí a nikdy se nevyjadřovala na otázku svých vztahů.

Je však veřejně známo, že nemá velké štěstí v lásce, a proto se šuškalo i o tom, že by ji mohli více přitahovat ženy než muži. Jak to tedy vlastně je?

Jana Hospodárová je krásná 40-letá žena, jejíž vedle pracovních povinnostech nezbývá mnoho času na osobní život. I to může být důvodem, proč se pěkné blondýnce nedaří v lásce. Randila s hudebníkem Jurajem Černým či Jiřím Kornem a teprve nedávno se rozešla s argentinským režisérem Pablem Leonem. Jana nemá žádné děti a protože stále nenašla toho pravého, mluvilo se o tom, že by ji mohli přitahovat ženy. Moderátorce však podobné řeči nezůstaly lhostejné a na svém Facebooku zveřejnila status, který mluví za vše: “Vážení a milí, promiňte, že obtěžuji těmto osobním statusem, ale NEJSEM lesby. Proto tento názor o sobě nerada čtu ani o něm nerada slyším. Jaksi se hloupě dostal do povědomí Slováků, je však chybný. “Věříme, že se na Janku štěstí teprve usměje a vysněný princ na bílém koni je již na cestě. 🙂

?? #telerano #tvmarkiza #dog #love #laska #steffi #JanaHospodarova

A photo posted by Ranná show TV Markíza (@telerano) on